De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Ambiorix trofee 2023'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Stefanescu C. (RoemeniŽ)
1. Lhasa Apso Siimline's XXIV Karat Magic (nr. ) Radstok, Marion (Nederland)
2. Siberian Husky Hightower's Barclay (nr. ) Guillaume, GwennaŽlle (BelgiŽ)
3. Irish Wolfhound Rivoli Du Grand Chien De Culann (nr. ) Maison Freitas, Frťdťric Flavio (Frankrijk)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr .Vandaele (BelgiŽ)
1. Franse Bulldog Benson Prides Vino (nr. ) Lutgens, Ben ()
2. Shiba American Triumph Viking Blood (nr. ) Daponte, Nancy ()
3. Siberian Husky Bucky's Legends Vi (nr. ) Deschouwer - Van Dijk, Patrick -Buck ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Van Raamsdonck C. (BelgiŽ)
1. American Cocker Spaniel alle andere eenkleurigen anders dan zwart Royalty Inc Don't Keep Score (nr. ) van den Boom, Jessica ()
2. Jack Russell Terrier Violet Charlie Of Red Diamond Jacks (nr. ) Poels, Aurťlie ()
3. Flat Coated Retriever Brightonyx Velvet Vidor (nr. ) De Koninck, Lief ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mevr.Van Raemsdonck (BelgiŽ)
1. Sint Bernard langharig Victoria Van 'T Hof Ten Eynder (nr. ) De Tandt-Spoden, Franky-Linda ()
2. Samoyeed Savko Memories Taimyr Cookie (nr. ) Hamang, Noťmie ()
3. Chihuahua langhaar Educated Miracles Alessandro (nr. ) keuning, Marian ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Australian Cattle Dog Vivo Per Lei O Enya's Empire At Kunama (nr. ) Sporck, Monique ()
2. Saluki Sommarvindens Grey Is The New Black (nr. ) Elen, Sven ()
3. Rhodesian Ridgeback Maanhaar Primo Creatus One Hot Pleasure (nr. ) Beckers, Kirsten ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Spoljaric b. (null)
1. Bullmastiff Ugho Of Bewitched Force (nr. ) Lauwers, Francis ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Medawlark Avicii (nr. ) Van Veluw, Marieke ()
3. Kleinspitz Upstart Fora Never Ending Elation (nr. ) Marin, Tatjana ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Spoljaric B. (null)
1. Welsh Corgi Pembroke Silver Fox Des Contamines (nr. ) Devred, Morgane ()
2. Saluki Amal Hayati Vashari Vanya (nr. ) Vrancken, Marc ()
3. Cairn Terrier Camster Cairn`s Salted Caramel (nr. ) Eilert, Annette ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Greyís to Blackís Rolf & Starfire Scarlett (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis & Florus ()
2. Berner Sennenhond SÔmonn & Gšntill Vom Durrbachler Wald (nr. ) De Wolde, Marieke ()
3. (nr. ) ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Vandaele B. (BelgiŽ)
1. Airedale Terrier Sirocco's Pride Undercover Rebel & Tooney Sophia (nr. ) Steyfkens, Roger ()
2. Perro de agua espaŮol Velvet Looks Jamiro Born To Win & Joti Just The Way U Are (nr. ) van Dongen, Marianne ()
3. Gos d'Atura CatalŠ Godoy De Pastors De Blo & Resha De Norimatys (nr. ) Nachtigaeller, Uta ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Leenen Theo (BelgiŽ)
1. Basenji Faraoland On A Bed Of Roses (nr. ) Alaerts, Alain ()
2. Irish Red Setter Nuran Ireleith (nr. ) Verwimp, Wim ()
3. Tchiorny Terrier K & P-Blackrussian Nina (nr. ) Geuens - Huygens, Karel - Pascale ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Leenen T. (BelgiŽ)
1. BarzoÔ Nasya Of Russian Dreams (nr. ) Van Hoof-Bekers, Eddy & Bianca ()
2. Scottish Terrier Sir Darnley'S Windsor Wizard (nr. ) Bichel-Schnock, Maren ()
3. Collie Langhaar Glamourace Collies Viva Las Vegas (nr. ) Alberda, Frans ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Gordon Setter Wild Emerald's (nr. ) Ritz, Mareike (Duitsland)
2. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna ()
3. Teckel Standard korthaar Of Mary Joana (nr. ) Droogmans, Heidi ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Vandaele B. (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Adargwn (nr. ) Crowley, Julie ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mr.Spoljaric B. (null)
1. Bobtail Reataís Virtual Reality (nr. ) Cahill, Orla ()
2. Witte Herdershond I Am The One Vom Sutumer Grund (nr. ) Bortel, Manuela ()
3. Australian Cattle Dog Nash By Spookz At Kunama (nr. ) Van Griensven, Judith ()
  Groep II   - keurmeester: Mrs.Zake L. (null)
1. Sint Bernard korthaar Tutti Frutti Carpathian Saint's (nr. ) De Tandt-Spoden, Franky-Linda ()
2. Bullmastiff O'loe Van De Westerhoeve (nr. ) Michiels - Haems, Bart- Sara ()
3. Affenpinscher Shecharza Flirt Non Stop (nr. ) Sommer, Verena ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Tripoli S. (null)
1. Staffordshire Bull Terrier Special Muchi's Count Me Out (nr. ) Withagen, Kim ()
2. Fox Terrier ruwhaar Skandalistas Applause (nr. ) Huikeshoven, Anouk ()
3. Scottish Terrier Sir Darnley's Dimple Dot (nr. ) Bichel-Schnock, Maren ()
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Lazic S. (null)
1. Teckel miniature korthaar Waggle Attack Area Fifty One (nr. ) Hijwegen, Mandy ()
2. Teckel Standard ruwhaar Ut It Doarp Lost Gravity (nr. ) Hoogeveen, Greetje ()
3. Kaninchen Teckel korthaar Magik Rainbow Bojole (nr. ) Raeymakers - Mitzlaff, Romy Marika ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Leenen T. (BelgiŽ)
1. Siberian Husky Hightower's Barclay (nr. ) Guillaume, GwennaŽlle ()
2. Akita (American)Of Mashiko Vivacious Lady (nr. ) Guedens, Marc ()
3. Xoloitzquintle Standard Ring Rider Pitch Perfect For Moment In Time (nr. ) Scheffler, Ricarda ()
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Agafonova E. (null)
1. Basset Hound Popcorn Amber Van Grunsven (nr. ) Gepken, Richard ()
2. Beagle Dazzling Victory Mary Lucky Stars (nr. ) Geiger, Stefanie und Michael ()
3. Petit Basset griffon vendťen Cache Royale Fire Fire Ivanhoe (nr. ) De Geit, Renate ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Leenen T. (BelgiŽ)
1. English Setter Silver Fog Freestyle (nr. ) Pluhar, Emese ()
2. Irish Red Setter Marlland Here I Go Again (nr. ) Schellings, Wilma ()
3. Duitse staande draadhaar Qamiel Van Beythem (nr. ) Bertels, Anne-Marie ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Lazic S. (null)
1. Labrador Retriever Wahnahnish Aida (nr. ) Candel, Pim ()
2. Clumber Spaniel Wymeswold President Nixon (nr. ) Bakker, Sandra ()
3. Golden Retriever Antoinette Camianīs (nr. ) Simunkova, Karolina ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Spoljaric B. (null)
1. Lhasa Apso Siimline's XXIV Karat Magic (nr. ) Radstok, Marion ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Medawlark Avicii (nr. ) Van Veluw, Marieke ()
3. Papillon Real Daydream Believer De Costalina (nr. ) Roosens, Kathleen ()
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Marpe M. (null)
1. Irish Wolfhound Rivoli Du Grand Chien De Culann (nr. ) Maison Freitas, Frťdťric Flavio ()
2. Whippet Lokeren Fabulus Nut Ocean Of Nevedith (nr. ) Scheerens, Bart ()
3. Afghan Hound Romance In Paris Del Ghyryo (nr. ) De Moor, Guy ()
  Working Dogs Saturday   - keurmeester: Mrs.Agafona E. (null)
1. Boxer Zazu The Fifth Element (nr. ) Polman, Inge ()
2. Magyar Vizsla Korthaar Hunimo Rebelicious Radish (nr. ) Creemers, Sofie ()
3. Epagneul Breton Hťritage De L'amitiť Urasco (nr. ) Dirix, Patricia ()
  Working Dogs Sunday   - keurmeester: Mrs.Agafonova E. (null)
1. English Springer Spaniel Okka Vom Belauer See (nr. ) Arendt, Svenja ()
2. Beagle Northern Light Nolan A Wisp Of My Desire (nr. ) Weikardt, Sarah ()
3. Golden Retriever Antoinette Camianīs (nr. ) Simunkova, Karolina ()
...
 



English Francais