|
# |
Ras |
Hond |
Eigenaar |
... |
Best in show
- keurmeester: Mrs Liliane De Ridder-Onghena (België)
|
1. |
Chihuahua korthaar |
Dartan the Valiant Aladar (nr. ) |
Ludmir Sandra (Spanje) |
|
2. |
Barzoï |
Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus (nr. ) |
Maria Lazareva (Italië) |
|
3. |
Fox Terrier ruwhaar |
Hampton Court's Monte Cristo (nr. ) |
Victor Malzoni Jr (Verenigd Koninkrijk) |
|
Puppies Best of Saturday
- keurmeester: Mrs.Ramune Kazlauskaite (Litouwen)
|
1. |
Bullmastiff |
Riconastas Bollinger (nr. ) |
Natalia Sambozhuk (Verenigd Koninkrijk) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Puppies Best of Sunday
- keurmeester: Mrs Hanne Laine Jensen (Denemarken)
|
1. |
Labrador Retriever |
Avalanche Kreuzburg (nr. ) |
Katarzyna Szewczyk (Polen) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Puppies Minor Best of Saturday
- keurmeester: Mr.Van Raamsdonck (België)
|
1. |
Shar Pei |
Black Musck Gone With the Wind (nr. ) |
Esmae Minne & L.B. Anders & K.R. Nijholt (Nederland) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Puppies Minor Best of Sunday
- keurmeester: Mrs.Cindy Kerssemeijer (Nederland)
|
1. |
Tibetan Terrier |
Ti la Shu Hall of Fame (nr. ) |
Sabine & Katja Rauhut (Duitsland) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Puppies Minor Saturday females
- keurmeester: Mr. Victor Van Raamsdonck (België)
|
1. |
Dobermann |
Korifey Treasure (nr. ) |
Mrs A.L. Jones (Verenigd Koninkrijk) |
|
2. |
Berner Sennenhond |
Panda van 'danshoeve (nr. ) |
Rita Declerck (België) |
|
3. |
West Highland White Terrier |
Goldmountain All of Me (nr. ) |
Tina Goldberg (Duitsland) |
|
Puppies Minor Saturday males
- keurmeester: Mr.Victor Van Raamsdonck (België)
|
1. |
Shar Pei |
Black Musck Gone With the Wind (nr. ) |
Esmae Minne & L.B. Anders & K.R. Nijholt (Nederland) |
|
2. |
Miniature Bull Terrier |
Pyro of Bully Lake (nr. ) |
Norbert Tibay (Hongarije) |
|
3. |
Bulldog |
Bull of Thrones Pink Floyd (nr. ) |
Laetitia Renard (België) |
|
Puppies Minor Sunday females
- keurmeester: Mrs. Cindy Kerssemeijer (Nederland)
|
1. |
Belgische herder Tervuren |
Mongo Monn Becka (nr. ) |
Danielle Thiex (Luxemburg) |
|
2. |
Basenji |
Ginger Warrior of Burudika (nr. ) |
Dorota Müller & Stephanie de Rijk (Polen) |
|
3. |
Japan-Chin |
Perfect Star of the Special Lobo (nr. ) |
P.E.M. Leferink & S. de Groof (Nederland) |
|
Puppies Minor Sunday males
- keurmeester: Mrs.Cindy Kerssemeijer (Nederland)
|
1. |
Tibetan Terrier |
Ti la Shu Hall of Fame (nr. ) |
Sabine & Katja Rauhut (Duitsland) |
|
2. |
Australian Shepherd |
Hearthside Smoking Gun (nr. ) |
Marlene Gajewski (Frankrijk) |
|
3. |
Lhasa Apso |
Vivaldi vd Pacific Paradise (nr. ) |
J.M. Geraerts (Nederland) |
|
Puppies Saturday females
- keurmeester: Mrs.Ramune Kazlauskaite (Litouwen)
|
1. |
Whippet |
Tara My Love von der Oelmühle (nr. ) |
Jan & Michaela Güttig (Duitsland) |
|
2. |
Weimaraner |
Yaratelle of Atria Cordis (nr. ) |
Dorota Mikus-Koralewska (Polen) |
|
3. |
Dobermann |
Picca van het Donauhof (nr. ) |
Gerda De Ryck (België) |
|
Puppies Saturday Males
- keurmeester: Mrs.Ramune Kazlauskaite (Litouwen)
|
1. |
Bullmastiff |
Riconastas Bollinger (nr. ) |
Natalia Sambozhuk (Verenigd Koninkrijk) |
|
2. |
Bracco Italiano |
You Can Talk Dirty To Me (nr. ) |
Andrea Wöhler (Duitsland) |
|
3. |
Schnauzer peper en zout |
Rus Top Rate Masquerade (nr. ) |
E. Shaposhnikova (Rusland) |
|
Puppies Sunday Females
- keurmeester: Mrs Hanne Laine Jensen (Denemarken)
|
1. |
Petit Basset griffon vendéen |
Orleans van Tum-Tum's Vriendjes (nr. ) |
G.M. Huikeshoven (Nederland) |
|
2. |
Papillon |
Pour un Flirt Avec Toi Daydream Believers (nr. ) |
Kathleen Roosens (België) |
|
3. |
Briard |
Girl Scout Dalido (nr. ) |
Michaela Weber (Duitsland) |
|
Puppies Sunday males
- keurmeester: Mrs Hanne Laine Jensen (Denemarken)
|
1. |
Labrador Retriever |
Avalanche Kreuzburg (nr. ) |
Katarzyna Szewczyk (Polen) |
|
2. |
Akita |
Dynamic Force Chief of Staff (nr. ) |
Marcel & Lene Huls (Nederland) |
|
3. |
Pekingees |
Vannjty Mohamed Ali (nr. ) |
Pascal-Erick Lassero-Richard (Frankrijk) |
|
Junior Best of Saturday
- keurmeester: Mr.Anthony Kelly (Ierland)
|
1. |
Jack Russell Terrier |
Roma de Luperca (nr. ) |
Francisco Gabriel Navajon Moreno (Spanje) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Junior Class Best of Sunday
- keurmeester: Mrs.Gabriela Ridarcikova (Slowakije)
|
1. |
Toy Poedel |
Christmas Spirit Superior World (nr. ) |
Julia Degryareva (Oekraïne) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Junior Class Saturday females
- keurmeester: Mr.Anthony Kelly (Ierland)
|
1. |
Jack Russell Terrier |
Roma de Luperca (nr. ) |
Francisco Gabriel Navajon Moreno (Spanje) |
|
2. |
Berner Sennenhond |
Perle de l'Etoile de Missy (nr. ) |
Johan Ghysels (België) |
|
3. |
Kaninchen Teckel ruwhaar |
Beverly del Gotha (nr. ) |
Lucia Terruzzi (Italië) |
|
Junior Class Saturday males
- keurmeester: Mr.Anthony Kelly (Ierland)
|
1. |
Fox Terrier ruwhaar |
Yunus v.d. Bismarckquelle (nr. ) |
Axel Möhrke (Duitsland) |
|
2. |
Bulldog |
Reserva do Rei Lenny Lauras (nr. ) |
Geert - Paulien Martens - Pittoors (België) |
|
3. |
Magyar Vizsla Korthaar |
Andronja's Stradale (nr. ) |
A. Morton & S. Taggart & B. Milicevic & P. Burns (Ierland) |
|
Junior Class Sunday females
- keurmeester: Mrs.Gabriela Ridarcikova (Slowakije)
|
1. |
Basenji |
Akuaba N Eldorado Rhythm of the Night (nr. ) |
Miranda Swiggers Lodewijks (België) |
|
2. |
Standard Poedel wit-bruin-zwart |
Jasenak Believe in Woman (nr. ) |
Saskia & Edeltraut Brenner (Duitsland) |
|
3. |
Petit Basset griffon vendéen |
Coco Caramel van Tum-Tum's Vriendjes (nr. ) |
G.M. Huikeshoven (Nederland) |
|
Junior Class Sunday males
- keurmeester: Mrs.Gabriela Ridarcikova (Slowakije)
|
1. |
Toy Poedel |
Christmas Spirit Superior World (nr. ) |
Julia Degryareva (Oekraïne) |
|
2. |
Pharaoh Hound |
Reedly Road Outlander (nr. ) |
Maria Evteeva & S. Masyagina (Rusland) |
|
3. |
American Cocker Spaniel Particolor |
Very Vigie Mistral-Gagnant (nr. ) |
Hugues Schuh - Very Vigie (Frankrijk) |
|
Koppels Saturday
- keurmeester: Mr.Alessandro Zeppi (Italië)
|
1. |
Scottish Terrier |
Lombard (nr. ) |
Anne Lombard (Frankrijk) |
|
2. |
Barzoï |
Witt-Groß (nr. ) |
Katharina Witt-Groß (Duitsland) |
|
3. |
Tchiorny Terrier |
Verstappen (nr. ) |
Saskia Verstappen (Nederland) |
|
Koppels Sunday
- keurmeester: Mrs.Ruth Wagner (Luxemburg)
|
1. |
Samoyeed |
van der Elst (nr. ) |
Tanja van der Elst (Nederland) |
|
2. |
Franse Bulldog |
Girard (nr. ) |
Nadia Girard (Frankrijk) |
|
3. |
Bichon frisé |
Kayabasi (nr. ) |
Ismayil Kayabasi (Nederland) |
|
Veteranen Best of Saturday
- keurmeester: Mr.Massimiliano Mannucci (Italië)
|
1. |
Kaninchen Teckel langhaar |
Daks-Veg-As Barbarella (nr. ) |
Dina Dashevskaya (Tsjechië) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Veteranen Best of Sunday
- keurmeester: Mrs.Petroula E.Richard-Douma (Frankrijk)
|
1. |
Dwergpoedel wit-bruin-zwart |
Christian z Trianonu (nr. ) |
Eva Kynclova (Tsjechië) |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
Veteranen Saturday females
- keurmeester: Mr.Massimiliano Mannucci (Italië)
|
1. |
Kaninchen Teckel langhaar |
Daks-Veg-As Barbarella (nr. ) |
Dina Dashevskaya (Tsjechië) |
|
2. |
Scottish Terrier |
Sinequanone Careless Whisper (nr. ) |
Anne Lombard (Frankrijk) |
|
3. |
Staffordshire Bull Terrier |
Chaina Ii of Honey's Bulls (nr. ) |
Mr Morgan Malfoy (Frankrijk) |
|
Veteranen Saturday males
- keurmeester: Mr.Massimiliano Mannucci (Italië)
|
1. |
Australian Silky Terrier |
Dady Dark Moore de l'Edenland (nr. ) |
M. Serge Schneider (Frankrijk) |
|
2. |
Schnauzer peper en zout |
Simon vom Achterplätzchen (nr. ) |
Britta & Marianne Ellichsen (Duitsland) |
|
3. |
Dwergpinscher |
Hjälm's Pluto (nr. ) |
Zuzan Hagelin (Zweden) |
|
Veteranen Sunday females
- keurmeester: Mrs.Petroula E.Richard-Douma (Frankrijk)
|
1. |
Lagotto romagnolo |
Gleska Goody-Goody (nr. ) |
Katrien Van Gemert & Camilla Bäckman (Nederland) |
|
2. |
Golden Retriever |
Never Ending Emotion Bailey (nr. ) |
Annick Klauß (Duitsland) |
|
3. |
Rhodesian Ridgeback |
Aresvuma Olana Red (nr. ) |
Elena Kamle (Rusland) |
|
Veteranen Sunday males
- keurmeester: Mrs.Petroula E.Richard-Douma (Frankrijk)
|
1. |
Dwergpoedel wit-bruin-zwart |
Christian z Trianonu (nr. ) |
Eva Kynclova (Tsjechië) |
|
2. |
Samoyeed |
Sammantic Only You (nr. ) |
Barbara Wolfgang Bruns Stamp (Duitsland) |
|
3. |
Coton de Tuléar |
Djedï's Force des Fleurs d'Aloès (nr. ) |
Mme Lydie Vincent & Mme Lejeune Sandy () |
|
Groepen Saturday
- keurmeester: Mr.Piet Roosenboom (België)
|
1. |
Scottish Terrier |
Verascott (nr. ) |
Hovagimyan Christine (Frankrijk) |
|
2. |
Teckel miniature korthaar |
Formula Uspeha (nr. ) |
Khapaeva Irina () |
|
3. |
Zwergschnauzer zwart |
Vom Birnbacher Wald (nr. ) |
Siepmann Ute () |
|
Groepen Sunday
- keurmeester: Mrs.Marie-Josée Melchior (Luxemburg)
|
1. |
Beagle |
A Wisp of My Desire (nr. ) |
Lindley Nicole () |
|
2. |
Pharaoh Hound |
Reedly Road (nr. ) |
Evteeva Maria () |
|
3. |
Schipperke |
Du Dragon Rouge de Jupiter (nr. ) |
Mlle Delaporte Carole () |
|
Groep I
- keurmeester: Mr.Gilbert Schaffner (Frankrijk)
|
1. |
Beauceron |
Jivre des Brumes d'Hiver (nr. ) |
Danielle Maury (Frankrijk) |
|
2. |
Belgische herder Lakense |
Oscar, Focus Shepherds Dogmate (nr. ) |
Maria Noppen-Reniers (België) |
|
3. |
Australian Shepherd |
Austrian Dream Be Well Suited of Wispafete (nr. ) |
Misses S. Gibbons & H.M. Jones (Syrië) |
|
Groep II
- keurmeester: Mr.Roger Vanhoenacker (België)
|
1. |
Dwergpinscher |
Parallel Universe du Demon Dog (nr. ) |
All. du Demon Dog (Italië) |
|
2. |
Entlebucher Sennenhond |
Bourbon Blanton's Gold Sozvezdie Udachi (nr. ) |
Julia Degryareva (Oekraïne) |
|
3. |
Bordeaux dog |
Kandinsky from the Red Squirrels (nr. ) |
Wim Toonen (Nederland) |
|
Groep III
- keurmeester: Mr.Bojan Matakovic (Kroatië)
|
1. |
Fox Terrier ruwhaar |
Hampton Court's Monte Cristo (nr. ) |
Victor Malzoni Jr (Verenigd Koninkrijk) |
|
2. |
Scottish Terrier |
Lucia's Dream Sparkling Champagne (nr. ) |
Betty Smit-Kamerbeek Betty (Nederland) |
|
3. |
Sealyham Terrier |
Didgeridoo's Mambo Number Five (nr. ) |
Romina + Stefan Blättgen Wisniewski & Irene Schotel (Georgië) |
|
Groep IV
- keurmeester: Mrs.Carin Swysen (België)
|
1. |
Teckel miniature korthaar |
Norden Liht Mochito (nr. ) |
Artur Lewantowitsch (Duitsland) |
|
2. |
Kaninchen Teckel ruwhaar |
Ancora Tu del Gotha (nr. ) |
Lucia Terruzzi (Italië) |
|
3. |
Teckel Standard langhaar |
Olaf of Mister Quincy (nr. ) |
C.D.E. Karels & Marianne Maes (België) |
|
Groep V
- keurmeester: Mr.Zsolt Molnar (Roemenië)
|
1. |
Alaskan Malamute |
Libertia Reggae Master (nr. ) |
Scarlett & Mark Burnside (Verenigd Koninkrijk) |
|
2. |
Pharaoh Hound |
Reedly Road Lynway (nr. ) |
Maria Evteeva & O. Popova (Rusland) |
|
3. |
Basenji |
Selma Liwang (nr. ) |
Dorota Müller (Polen) |
|
Groep VI
- keurmeester: Mrs.Isolde Huber (Duitsland)
|
1. |
Grand Basset griffon vendéen |
Frosty Snowman (nr. ) |
Gwen Huikeshoven & Phil Reid (Nederland) |
|
2. |
Bayrischer Gebirgsschweisshund |
Buckalaki Prof. Hunter Jerko (nr. ) |
Daniela Leute & Michaela Mühlemayer (Duitsland) |
|
3. |
Beagle |
Gold Line's Warm in Hell (nr. ) |
Marianne Steinmann Bach (Denemarken) |
|
Groep VII
- keurmeester: Mr.Colm Hastings (Ierland)
|
1. |
Duitse staande korthaar |
Tomanipoint Celtic Knight (nr. ) |
Tom Mervyn (Verenigd Koninkrijk) |
|
2. |
Gordon Setter |
Perfect Thunder v.d. Mergelhoeve (nr. ) |
K.C.T.W. Beckers (Nederland) |
|
3. |
Irish Red Setter |
Athena Red Passion (nr. ) |
Sara Montagnoli (Italië) |
|
Groep VIII
- keurmeester: Mrs.Linda Volarikova (Slowakije)
|
1. |
Perro de agua español |
Rayaragua Nebe Give Me Five (nr. ) |
Ferdie Soethiono (Italië) |
|
2. |
American Cocker Spaniel |
Very Vigie Love u' Crazy (nr. ) |
Hugues Schuh & Pirjo Vartiainen (Frankrijk) |
|
3. |
Cão de agua Português pelo ondulado |
Casa Hoya's Stop and Stare (nr. ) |
Ilona Griffioen-Van Beek (Nederland) |
|
Groep IX
- keurmeester: Mr.Jean-François Vanaken (België)
|
1. |
Chihuahua korthaar |
Dartan the Valiant Aladar (nr. ) |
Ludmir Sandra (Spanje) |
|
2. |
Dwergpoedel wit-bruin-zwart |
Caspian Line's Keep Me (nr. ) |
Natascha Kolbe (Duitsland) |
|
3. |
Cavalier King Charles Spaniel |
Bonitos Companeros Everlasting Dream (nr. ) |
Klaus Vorderstrasse & Markus Kirschbaum (Duitsland) |
|
Groep X
- keurmeester: Mrs.Iveta Vojtekova (Slowakije)
|
1. |
Barzoï |
Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus (nr. ) |
Maria Lazareva (Italië) |
|
2. |
Afghan Hound |
White Infinity's Fan the Flame (nr. ) |
Csilla Bakos (Hongarije) |
|
3. |
Whippet |
Jucundas Eternal Love Estelle (nr. ) |
Rolf & Liesel Herten (Duitsland) |
|
Miscellaneous Class Oldest Dog in Show
- keurmeester: (null)
|
1. |
Teckel Standard |
(nr. ) |
() |
|
2. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
3. |
|
(nr. ) |
() |
X
|
...
|
|