De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mouscron 2008'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs. Ferelith Somerfield (Verenigd Koninkrijk)
1. Scottish Terrier Luciaís Dream Storm In A Teacup (nr. ) Smit-Kamerbeek Betty (Nederland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr. Vlatslav Vojtek (Slowakije)
1. DalmatiŽr Elaridge Celtic Warrior (nr. ) Morgans Rhys & Annemiek (Nederland)
2. Bracco Italiano Giada Di Cacciola (nr. ) Hyde-Pawlaczek Simon & Romuald (Verenigd Koninkrijk)
3. Bullmastiff Arnold/Woodbullfarm/High Chapparal (nr. ) Loeckx Franky (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr. Claudio De Giulani (ItaliŽ)
1. Golden Retriever Geraldine Ter Rode Poort (nr. ) Van Huele-Depuydt Martine (BelgiŽ)
2. Bichon frisť Sulyka Cuteín Cool (nr. ) Dunger Sue (Frankrijk)
3. American Cocker Spaniel Afterglow Skakespeare (nr. ) Gadsby-Lynn M. & J. (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr. Svend Lovenkjaer (Denemarken)
1. Shar Pei Jade East Sky Rockets in Flight (nr. ) Anders-Nijholt L.B. & K.R. (Nederland)
2. Irish Red Setter Trawricka Gaelic Hero (nr. ) Durieux Dorothee & McKimm Frances (BelgiŽ)
3. Newfoundlander Bjornebandenís Thad Jones (nr. ) Evin ( (Frankrijk)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr. Norman Deschuymere N. (BelgiŽ)
1. Franse Bulldog Daulokkeís Chef Zara Noff (nr. ) Van Raamsdonk V.,R.,D. & C. (BelgiŽ)
2. Labrador Retriever Chic Type De La Vallee Cheron (nr. ) Grison Veronique (Frankrijk)
3. Duitse Herder Gigi Von Quinshaus (nr. ) Duhamel Kurt (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs. Orietto Zilli (ItaliŽ)
1. Tosa (nr. ) Schaack Claire (BelgiŽ)
2. Cairn Terrier (nr. ) Lange Francoise (Frankrijk)
3. Dwergschnauzer Of Baeckerís Garden (nr. ) De Baecker Patricia & Desiree (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr. Miodrag Vretenicic (Montenegro)
1. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoyaís (nr. ) Griffioen Ilona (Nederland)
2. Mops Limisengiís (nr. ) Wilmsen Inge (BelgiŽ)
3. Saluki Bostan-I-Elbekh (nr. ) Gemers-De Mey Marc (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr. Peter Van Montfoort (Nederland)
1. Rhodesian Ridgeback Kinyemi Anzi AíBhubesi (nr. ) Jensen Poul H. (Denemarken)
2. Cairn Terrier Nikko De La Terrardiere (nr. ) Lange Francoise (Frankrijk)
3. Stabyhoun Anne-Djulre van de Kraayheide (nr. ) Venner Harrie (Nederland)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs. Wleslawa Misterka (Polen)
1. Afghan Hound Diablo El Aryana Shalym (nr. ) Dictus Liliane (BelgiŽ)
2. Wolfspitz Yankee of Urilys (nr. ) Michiels Linda (BelgiŽ)
3. Alaskan Malamute Vikingcv (nr. ) De Decker-Henneuse (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs. Ferelith Somerfield (Verenigd Koninkrijk)
1. Irish Red Setter Of Kyntire (nr. ) Lernous-Ceulemans Octaeve (BelgiŽ)
2. Cairn Terrier (nr. ) Lange Francoise (Frankrijk)
3. Staffordshire Bull Terrier Braveangels (nr. ) Celis-Dokens Omer (BelgiŽ)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr. Ferdinando Asnaghi (ItaliŽ)
1. Bichon frisť Van De Dyksteinhoeve (nr. ) Douwen Rita (BelgiŽ)
2. Basenji Abuluka (nr. ) Arend-Dormaels Erik & Ingrid (BelgiŽ)
3. Belgische herder Groenendael (nr. ) Raepsaet Peter (BelgiŽ)
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mrs. Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. (nr. ) Rits Jordy (BelgiŽ)
2. (nr. ) Romeijn Jenneke (Nederland)
3. (nr. ) Shana Wittevrouw (BelgiŽ)
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mevr. Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. (nr. ) Rits Jordy (BelgiŽ)
2. (nr. ) Wiesen Boris (BelgiŽ)
3. (nr. ) Wittevrouw Shana (BelgiŽ)
  Groep I   - keurmeester: Mrs. Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Bobtail Eldorado Aus Dem Elbe-Urstromtal (nr. ) Verelst-Loest (BelgiŽ)
2. Border Collie Tullacrest Shooting Star (nr. ) Delvaux-Crauwels Gerard & Lisette (BelgiŽ)
3. Duitse Herder Ernie Von Quinshaus (nr. ) Duhamel Kurt (BelgiŽ)
  Groep II   - keurmeester: Mr. Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Bullmastiff Cunta of the Woodbull Farm (nr. ) Brismer-Lebrun Fernand (Frankrijk)
2. Grote Zwitserse Sennenhond Lotelhans Edarco (nr. ) Casteels E. (BelgiŽ)
3. Tosa Vauban (nr. ) Schaack Claire (BelgiŽ)
  Groep III   - keurmeester: Mr. Claudio De Giulani (ItaliŽ)
1. Scottish Terrier Luciaís Dream Storm in a Teacup (nr. ) Smit-Kamerbeek Betty (Nederland)
2. Yorkshire Terrier Qoccleís Oliverlightsome (nr. ) Pollini Nicoletta (ItaliŽ)
3. Kerry Blue Terrier Celtic Spiritís Break Out (nr. ) Heemels-Engelen Mieke (Nederland)
  Groep IV   - keurmeester: Mr. Ferdinando Asnaghi (ItaliŽ)
1. Kaninchen Teckel korthaar Diplomate Tasiemko Wa-Mafia (nr. ) Deroeck Stanislas (BelgiŽ)
2. Teckel Standard ruwhaar Ivan V.D.Vliegende Kipe (nr. ) Van Zijl-Verheul Betty (Nederland)
3. Teckel miniature korthaar Jolie Jacqueline Du Chapeau (nr. ) Feijt H.P. (Nederland)
  Groep V   - keurmeester: Mr. Miodrag Vretenicic (Montenegro)
1. Siberian Husky Tendresse TíDe La Vallee de Morava (nr. ) Stojkovic Liliane (Frankrijk)
2. Basenji Wanyika Feruzi (nr. ) Renders Erik (BelgiŽ)
3. Akita Isamashii-Go Hi Ga Noboru (nr. ) Vazakas Nikos (Denemarken)
  Groep VI   - keurmeester: Mrs. Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Beagle Florreke Lighthouse Family (nr. ) Dielens-Abrams (BelgiŽ)
2. Rhodesian Ridgeback Vizara Jukati (nr. ) Pronk Willemijn (Nederland)
3. Sint Hubertushond Elodie Du Noble Limier (nr. ) Laporte Chantal (BelgiŽ)
  Groep VII   - keurmeester: Mrs. Danielle Letroye (BelgiŽ)
1. Epagneul picard Axel du Marais De La Mal Voisine (nr. ) Houle Dominique (Frankrijk)
2. Stabyhoun Anne-Djulre Van De Kraayheide (nr. ) Venner Harrie (Nederland)
3. English Pointer Norman of Hunters Arrow (nr. ) Lenaerts Erwin & Pilatus Kristina (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr. Dan Ericsson (Zweden)
1. Labrador Retriever Carpenny Made The Trip (nr. ) Onkelinx Thierry (BelgiŽ)
2. Perro de agua espaŮol Chiquitin de la Galea (nr. ) Vancraeyveld Jeannine (BelgiŽ)
3. American Cocker Spaniel Zilkís Secret Melody (nr. ) Vancon Adeline (Frankrijk)
  Groep IX   - keurmeester: Mr. Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Lhasa Apso Usan-Of-Paladin De Koempfer (nr. ) Pindel Laurent (Frankrijk)
2. Franse Bulldog Daulokkeís Chef Zara Noff (nr. ) Van Raamsdonk V&R&D&C (BelgiŽ)
3. Cavalier King Charles Spaniel Ely of Maesllyn (nr. ) Jacques Arnold (BelgiŽ)
  Groep X   - keurmeester: Mrs. Orietto Zilli (ItaliŽ)
1. Whippet Peperone Pascal (nr. ) Cronin Susan (Verenigd Koninkrijk)
2. Piccolo Levriero Italiano Adelie Du Domaine De Chanteloup (nr. ) Myotte Muriel (Frankrijk)
3. Irish Wolfhound Mascotts My Oonagh (nr. ) Holder-Howe Maggie & Dave (Verenigd Koninkrijk)
  Miscellaneous Class Babies Saturday   - keurmeester: Mr. Miodrag Vretenicic (Montenegro)
1. Bulldog Goldie Pride of the Woods (nr. ) Van Huyck-Verschure Wouter & Tina (BelgiŽ)
2. Cairn Terrier Ladyship Cloud of Joy (nr. ) Smook-V.Koolbergen Norah (Nederland)
3. Sint Hubertushond Garance De La Voix Royale (nr. ) Loncke-Preyse (Frankrijk)
  Miscellaneous Class Babies Sunday   - keurmeester: Mr. Jean Lory (Frankrijk)
1. Akita Jiro-Emi V.H.Hof van Bloemendael (nr. ) Van Loon Willem (Nederland)
2. Shiba Jakhlo Sir Tristan (nr. ) Dhondt Freddy (BelgiŽ)
3. Franse Bulldog Chopin De Tatsienlou (nr. ) Rousselet-Mathet Eric & Raphael (BelgiŽ)
  Miscellaneous Class Belgian breeds   - keurmeester: Mr. Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Elodie Du Noble Limier (nr. ) Laporte Chantal (BelgiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Belgian Shepherds   - keurmeester: Mr. Yves Dambrain (BelgiŽ)
1. Belgische herder Tervuren Eluna Of The Smart Spirit (nr. ) Detry Jean-Claude (BelgiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 


<%-- Google Ads --%>


English Francais